Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Anna
25.09.2017 13:30
W Klinice byłam już trzeci raz i jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Pierwszy zabieg miałam w 2009 roku. Potem dwie drobne korekty. Właśnie jestem świeżo po ostatniej. Zwiedziłam trzy siedziby. Firma niesamowicie się rozwinęła. Teraz dysponuje piękną nową siedzibą i zakres usług się powiększył.
Profesjonalne podejście do pacjenta, doświadczona kadra lekarzy, anestezjologów, pielęgniarek i cudowna Pani Danusia. Świetna opieka na miejscu, rewelacyjne warunki pobytu i co najważniejsze piękne, zdrowe stopy.
Jak mówię komukolwiek, że miałam operację na halluksy i pokazuje swoje stopy, nikt nie wierzy. Tak jest to możliwe mówię. Zawsze polecam i będę polecać tę Klinikę:) Pan Doktor Jackowiak, jak i inni lekarze, to specjaliści wysokiej klasy. Także zdecydowanie warto poddać się operacji. Gdy mamy jakiekolwiek problemy ze stopami, to najlepiej skonsultować je z lekarzami z Kliniki, bo mają niesamowitą wiedzę i duże doświadczenie a nie słuchać opinii ludzi o odrastających haluksach. Przy stosowanych w Klinice najnowszych metodach nie ma możliwości by coś odrosło. Gdy pojawiają się jakieś drobne problemy-z implantem, kością robione są drobne korekty.
Jeszcze raz dziękuję za opiekę, operację i za to, że Jesteście:)

andrzej
02.10.2017 10:30
W życiu wiele żeczy jest nie podprzewidzenia


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia