Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Zaniepokojona
28.10.2017 14:45
Witam !Jestem kilka dni po operacji halluksów obu stóp. Mam pytanie do Pań ,które wcześniej były operowane-czy wygląd stóp będzie się zmieniał w miarę upływu czasu?Pytam ,ponieważ wiele razy oglądałam na stronie Kliniki zdjęcia przed i po operacji .Zmiana była ogrromna-przede wszystkim prosty pierwszy palec....Ja swoje stopy widziałam przy zmianie opatrunków-dzień po operacji i jestem trochę zaniepokojona...Nie mam halluksow,ale piersze palce nie są proste,lecz wygięte na boki..Czy kształt stopy będzie się zmieniał w miarę upływu czasu, czy będą tak wyglądały ,jak teraz.....Napiszcie Panie o swoich doswiadczeniach-bo jestem zaniepokojona ..

Spokojna:)
02.11.2017 14:39
Będzie się zmieniał. Zabieg miałam dokładnie rok temu (obie stopy i dodatkowo palec młotkowaty). Wynik rewelacyjny - blizny praktycznie niewidoczne, paluszki prościutkie.
Ale na to potrzeba było czasu i duzo ćwiczeń (korzystałam z filmików na stronie Kliniki i na youtube).
Pozdrawiam

Zaniepokojona
04.11.2017 21:00
Bardzo dziękuję za odpowiedź! To znaczy,że zaraz po operacji miała Pani również pierwsze palce odchylone,a z biegiem czasu się naprostowaly?Pozdrawiam serdecznie!!!!

Barbara
15.11.2017 14:17
Jak można oczekiwać że dzień po operacji stopy nagle będą piękne nieopuchniete itp. Przecież to jest operacja na kościach!!!! Przynajmniej 6 tygodni trzeba poczekać.z resztą lekarz przecież o tym wszystkim mówi.
Kobiety błagam jak macie wypisywać takie bzdury i zadawać tak infantylne pytania to lepiej wcale nie piszcie bo nie da się tego czytać!

Po operacji
15.11.2017 17:32
Pamietaj, ze obserwujesz jeszcze stopę w stanie spoczynku, a nie przy obciążeniu. Palce beda wyglądały inaczej, gdy na nich staniesz. Dopytaj lekarza przy konsultacji, wszystko Ci wyjaśni , z resztą ja miałam dokładnie takie same pytania.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia