Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Siostra
11.09.2017 21:55
Witam. A co w razie uszkodzeń ewentualnych z winy lekarza?
Takie się zdarzają. Zwykle pacjent podpisuje klauzulę ale bez tego zabieg się nie odbędzie... Jak Państwo reagujecie? Są jakieś ustalenia np. wizyty kontrolne u pacjenta, pomoc w dojezdzie, pokrycie kosztów rehabilitacji w razie nieszczęścia? A może pacjent wszystko musi załatwić sobie sam?
Dziękuję

Ewa, 2015-7
25.09.2017 10:32
Cześć, Jeśli po zabiegu stwierdzisz, że wg Ciebie coś ze stopą nie do końca jest w porządku to zawsze możesz to skonsultować i wspólnie z chirurgiem podjąć decyzję. Musisz zdawać sobie sprawę, że każdy organizm może inaczej zareagować na interwencję chirurgiczną, nawet jedna stopa i druga bo zwykle operuje się je jednocześnie. Oczywiście musisz wypełnić uprzednio wszystkie zalecenia lekarskie i sama sobie nie szkodzić np. noszenie niewłaściwego obuwia. Jeśli już trzeba coś poprawić to wszelkie koszty klinika bierze na siebie więc nie musisz się tym martwić. To są moje osobiste doświadczenia. Jednocześnie szczerze polecam Ci tę klinikę bo to są Profesjonaliści. Moje życie wygląda obecnie o 100 % lepiej. Pozdrawiam i powodzenia.

Ewa, 2015-7
25.09.2017 10:47
dodam jeszcze, że dr Błażej Rusin jest najwyższej rangi specjalistą w chirurgii stopy. Ponadto jest niezwykle ciepłym i pełnym epatii człowiekiem zawsze gotowym do pomocy.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia