Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Maryla
17.11.2017 11:16
Wczoraj wróciłem ze szpitala. Trzy lata temu miałam usuwany haluksa. Od tamtej pory bardzo dokuczała mi wystająca nad stopą śruba. Zwłaszcza w pantofalach. Lekarz zakfalifikował mnie do zabiegu. Prosiłam o znieczulenie miejscowe, bo zabieg miał trwać
10 min. Anestezjolog chciał znieczulenie w kręgosłup. W końcu dano mi środek wziewny nasenny. Zabieg trwał faktycznie około 10 min. I jak mnie później poinformowano śruby nie usunięto bo to osłabiłoby kość śródstopia. Czyli nic się nie zmieni dalej ból.Haluks uciskał z boku a śruba z góry.
Czy będę mogła za jakiś czas usunąć wystającą śrubę. Idlaczego szasta się zdrowiem pacjentów i daje tak silne znieczulenia w kręgosłup lub całkowite uśpienia do kilkuminutowych zabiegów.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia