Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

AgaC
24.11.2017 13:11
Operację miałam 15 listopada na jedną stopę. Halluks dość spory. Sama operacja przebiegła bez problemu a przedewszystkim bez bólu. Znieczulenie tylko w stopę + tzw. głupi jaś" żeby nie słyszeć co tam mi piłują ;) Zasnęłam szybko i obudziłam się tuż przy końcu operacji. Po operacji noga w ogóle nie bolała o co zadbał fantastyczny personel. Pobyt w szpitalu , jak i same warunki na bardzo wysokim poziomie. Lekarze z dużym doświadczeniem i wiedzą więc bez obaw poddałam się zabiegowi. W ogóle cały personel począwszy od lekarzy , przez pielęgniarki do pań z obsługi mają bardzo dużo empatii do pacjenta. Po operacji, przy zmianie opatrunku jak pierwszy raz zobaczyłam moją stopę w końcu bez haluksa to byla zachwycona. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za fantastycznie wykonaną pracę. Po powrocie do domu ściśle przestrzegałam (i dalej przestrzegam ) zaleceń lekarzy. Dzięki tabletkom przeciwólowym, ból w nodze był znośny albo go nie było aż do piątego dnia po zabiegu gdzie zdecydowałam się odstawić przeciwólowe bo wydawało mi się że tego bólu już takiego nie ma i dam radę. Niestety późnym wieczorem ból rozkręcił się na maksa i już ketonal nie był w stanie go zbić. Powrociłam do tabletek wg zaleceń jeszcze do siódmego dnia, gdzie cały czas go czuła ale znośnie. Ósmego dnia nastąpił przełom i bólu już nie czuję ufff na szczęście. Stopa jestlekko opuchnięta , dość posiniaczona ale z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Teraz co jest jeszcze z takich nieprzyjemnych doznań zostało, to napływ krwi do stopy jak wstaję. Mam wrażenie, że zaraz pęknie mi skóra od tego parcia ale jest to chwilowe uczucie trwające ok . minuty od wstania. Noga sinieje przy wstawaniu ale też z dnia na dzień jest tycie lepiej. Nie mogę powiedzieć, że wszystko przeszło u mnie zupełnie bez bólu jak u innych pań kiedy czytałam opinie na forum ale wiadomo każdy przechodzi inaczej. Nie żałuję swojej decyzji i mam w planach zoperować drugą stopę z mniejszym haluksem również w Halluxmedie. Jeszcze raz dziękuję fantastycznemu zespołowi dr Jackowiaka i polecam tym osobom , które mają problem z haluksem a jeszcze nie zdecydowały się na zabieg.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia