Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Alika
21.06.2018 14:36
Jestem 7 tygodni po operacji obu stóp. Wszystko jest w najlepszym porządku. Nogi jeszcze trochę są opuchnięte, ale od tygodnia chodzę już w swoich butach. Zgodnie z zaleceniami ćwiczę stopy, smaruję blizny i chodzę na zajęcia z fizjoterapeutą. Polecam klinikę wszystkim niezdecydowanym osobom, które borykają się z problemami paluchów koślawych. Opieka, zarówno w trakcie pobytu w klinice, jak i później jest na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Podziękowania dla Doktora Błażeja Rusina oraz Doktora Pawła Zality za piękne stopy:). Pacjentom polecam stosować się do wszystkich otrzymywanych w klinice zaleceń, a powrót do zdrowia będzie dużo łatwiejszy:)


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.


Więcej  

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.

Więcej  
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63

Polityka ochrony prywatności  |   Forum  |   Klauzula RODO  |   Copyright 2006-2018. Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy