Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Lidia
31.08.2017 10:07
Witam, chciałabym się podzielić własnym doświadczeniem ze wszystkimi, którzy mają wątpliwości co do operacji halluxów. Osobiście miałam zabieg na dwóch stopach dnia 28.08.17 w Klinice w Poznaniu/Komorniki, operował mnie dr. Jackowiak, polecam z pełną świadomością tą klinikę jak i cały personel bez wyjątku. Do dzisiaj, a jest to już lub dopiero 3 doba po zabiegu, nie wiem co to jest ból, dzisiaj odstawiłam wszystkie leki przeciwbólowe i nadal po 8 godzinach nie odczuwam bólu, napisze tak, REWELACJA, dziękuje całemu personelowi za tak profesjonalny zabieg i życzyłabym sobie aby każda placówka medyczna miała takie podejście do pacjentów jak WY.
Dziękuje i z całego serca polecam. Nie bójcie się!

Siostra
12.09.2017 13:44
Zazdroszczę bo u siostry jest odwrotnie. I uszkodzony nerw na dodatek :((( depresja i groźba utraty pracy. Nic tylko 4 ściany i coraz gorsze samopoczucie spowodowane bólem nie tylko już stóp po zabiegu.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia