Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Joanna
12.08.2018 20:36
Opinia 3 miesiące po
Często mówimy : wszystko ma swój sens. I tak właśnie jest.
Nieustannie chciałam napisać opinię na temat zabiegu na halluxy , który tutaj w poznańskim Halluxmedzie przeszłam i ciągle coś stawało mi na drodze.
I myślę sobie że bardzo dobrze się stało, ponieważ wcześniej napisałabym, zgodnie zresztą z prawdą ,że zabieg był dla mnie bezbolesny, nogi wygojone, chodzę i że jestem mega zadowolona. Oczywiście sądzę że pełny sukces ( książkowy wręcz) to pełna współpraca z lekarzem. To dzięki temu że zawierzyłam dr. Rusinowi i ściśle przestrzegałam zaleceń i stosowałam się do udzielanych wskazówek tak szybko doszłam do siebie. DZIĘKUJĘ
Wcześniej na tym zakończyłabym moją opinię, ale nie teraz, nie po trzeciej wizycie kontrolnej, którą równo 3 miesiące od zabiegu odbyłam i która otworzyła moje oczy na Halluxmed.
O klinice Halluxmed słyszałam chyba jeszcze zanim ból stopy skojarzyłam z rosnącym halluxem. Już wtedy wiedziałam, że gdzieś tam w Poznaniu jest klinika z której wychodzi się nie dość tego że na własnych zoperowanych stopach to jeszcze bez powracających halluxów.
Ale dopiero teraz tutaj podczas ostatnie wizyty zrozumiałam w czym tkwi siła tej placówki i muszę o tym napisać.
Siła poznańskiej kliniki Halluxmed i jej sukces to ludzie. Ich umiejętności, doświadczenie, kompetencje i profesjonalizm na pewno, ale przede wszystkim, nie, nade wszystko ………ich nastawienie. Nastawienie przez duże N ale nie na sukces ,on jest rzeczą wtórną, pochodną, nastawienie ukierunkowanie na pacjenta.
Właściwie doświadczałam tego cały czas, podczas rozmowy kwalifikacyjnej na zabieg, po operacji, podczas wizyt kontrolnych od opiekujących się mną pielęgniarek, przesympatycznego wykfalifikowanego pielęgniarza, od profesjonalnej pani Małgosi, od osób obsługujących sprzęt diagnostyczny, poprzez nieprawdopodobnie rzutką panią Danutę (wszystkie kompetencje managerskie w jednej osobie) po dr. Zalitę, dr.Jackowiaka, dr.B.Rusina, któremu to zawdzięczam me stopy w nowej zdrowej odsłonie oraz wielu innym osobom, których przyjemność miałam tutaj spotkać.
Tak, ale dopiero ta trzecia wizyta otworzyła mi oczy. Zobaczyłam ludzi, którzy nie tylko się lubią ale kolokwialnie mówiąc grają do jednej bramki. Podczas mojej wizyty u dr Rusina wszedł dr.Jackowiak( szef placówki), podkreślam że szef bo jest to o tyle ważne że przyszedł nie jako przełożony, przyszedł jak kolega ortopeda do kolegi z branży porozmawiać i poradzić się w sprawie leczenia dla pacjenta X, które to leczenie prawdopodobnie rozwiązałoby problem tegoż to pacjenta X. To było coś wspaniałego być świadkiem tak wielkiego zaangażowania, takiego skupienia ukierunkowanego na pomoc. Było cudowne widzieć nie lekarzy, których wielokrotnie spotykamy na co dzień w przychodni, nie rzadko z zadęciem, widzących często niewiele poza własny czubek nosa ale dwoje wspaniałych ludzi zaopatrzonych w wiedzę medyczną, którą chcą się dzielić pomagając. Chapeau bas Panowie Doktorzy.

Tak więc wszystkim osobom, mającym jakiekolwiek problemy, których rozwiązanie jest w gestii i zakresie kompetencji kliniki Halluxmed, placówkę gorąco polecam. Z tego co wiem od początku działalności klinika przebyła długą drogę, osiągnęła i zajęła wysoką pozycję, ale myślę, nie ja jestem pewna, że z takim zespołem zapaleńców prawdziwy sukces jeszcze przed nią, jeszcze o niej usłyszymy.
Więc ze swej pozycji cieszę się że poprzez dolegliwości halluxowe jestem częścią jej historii.


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.


Więcej  

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.

Więcej  

Skontaktuj się z nami


Od grudnia 2016 Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy przyjmuje pacjentów w nowym szpitalu w Komornikach, ul. Komornicka 57

Halluxmed Ortopedia
Chirurgia Stopy

ul.Komornicka 57
62-052 Komorniki

T: 61 666 47 37
M: 509 064 748
Rejestracja:
500 642 106,
61 666 47 37,
509 064 748,
512 023 138
info@halluxmed.pl
fax: 61 6662965

POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63

Polityka ochrony prywatności  |   Forum  |   Klauzula RODO  |   Copyright 2006-2018. Halluxmed Ortopedia Chirurgia Stopy