Forum


Polub nas i podziel się
swoją opinią na FB.Autor

Wiadomość

Maria Anna St
17.12.2012 14:18
Zacznę od tego, że popieram wszystkie pochwalne opinie dotyczące dr Jackowiaka i całego personelu.Pan doktor to specjalista wysokiej klasy, operuje pacjentki z całej Polski i wielu krajów Europy.W jego klinice przebywałam dwukrotnie po dwie doby- miałam więc czas i okazję poczynić wiele obserwacji.
Jestem osobą starszą, mam 69 lat, zanim wybrałam dr Jackowiaka czyniłam rozeznanie w całej Polsce- nie mogłam ryzykować aby po kilku latach halluksy powróciły.Wybrałam Poznań, mimo że mieszkam pod Nałęczowem i mogłam poddać się operacji o wiele bliżej.Teraz z perspektywy czasu wiem, że podjęłam najlepszą decyzję.Ponieważ wiem, że wiele osób waha się komu zaufać opowiem o swoich doświadczeniach.
W pażdzierniku 2011 roku pan doktor Jackowiak zoperował mi obie mocno zdeformowane stopy.Lewa stopa była koszmarna:paluch z halluksem skrzywiony niemal pod kątem prostym, palec młotkowaty wręcz wyłamany ze stopy,nieznośny ból w czasie chodzenia mimo obuwia większego o dwa numery.Pan doktor założył mi 5 implantów.Na drugi dzień po operacji mogłam SAMODZIELNIE w specjalnych butach wyjść do łazienki.To nie oznacza, że po takiej operacji można za kilka dni wrócić do pracy, każdy normalny człowiek wie, że kości zrastają się powoli.Nie ma jednak gipsu i można się samodzielnie poruszać- i to jest niezwykłe.
Mino mojego wieku po 6 tygodniach zaczęłam chodzić w normalnych butach-stopy bez obrzęków ,proste, zniknął także ból stóp, który przed operacją był nieznośny.Jednak u stopy mocniej zdeformowanej jeden palec zrósł się nieprawidłowo- unosił się lekko do góry.
W czasie wizyty kontrolnej doktor Jackowiak zaproponował mi, że dokona poprawki-oczywiście bez dodatkowych opłat.Nie bardzo miałam ochotę na powtórną wyprawę do Poznania, ale Pan doktor przekonał mnie, że należy to zrobić- już tylko ze względów estetycznych.Nie chciał firmować swoim nazwiskiem niepełnych efektów.
Właśnie mija 5 tygodni od ponownego zabiegu-tym razem wszystko przechodzi łatwiej.Stopa ładna' żadnych obrzęków, żadnego bólu.Jestem wdzięczna lekarzowi, że namówił mnie na poprawkę.Wiem także, że nie należy zwlekać z operacją zbyt długo, bo im im większe zniekształcenia tym trudniejsza operacja.
Mój dwukrotny pobyt w Przeżmierowie pozwolił mi poczynić dużo ciekawych obserwacji.Doktor Jackowiak jest chirurgiem, który stawia wysokie wymagania sobie i swojemu personelowi.Mimo ogromnej ilości wykonanych operacji nie popada w rutynę-wciąż doskonali swoje umiejętności.Jeżeli w świecie stosuje się nowe techniki-robi to także dr Jackowiak. A personel? Gotowość do natychmiastowej pomocy przez całą dobę,serdeczna i życzliwa atmosfera.Pani Małgosia i pani Danusia to pielęgniarki z powołania: wyrozumiałość, życzliwość, empatia.Takich cech nie można się nauczyć, z nimi trzeba się urodzić!
Reasumując: jestem bardzo zadowolona z operacji, uważam, że jeżeli operować halluksy to tylko u dr Jackowiaka.Z decyzją nie należy jednak zwlekać, bo im większa deformacja tym operacja trudniejsza.A efekty operacji są wręcz niezwykłe: normalne stopy, obuwie, które się nie deformuje,ale najważniejsze-przynajmniej dla mnie-to sprawność ruchowa i brak nieznośnego bólu w czasie chodzenia.Operacja dr Jackowiaka to likwidacja kalectwa.I za to moja dozgonna wdzięczność.A także życzenia następnych setek szczęśliwych pacjentek.
Maria Anna St.

Halinka
16.08.2017 20:22
Ja też miałam iść na zabieg do chirurga w Płocku, jednak za namową koleżanki zdecydowałam się na kupno korektora motorycznego hallufree i się nie zawiodłam ;)
Ominął mnie na szczęście zabieg i nie muszę się martwić o swojego halluksa jak na razie


Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane na naszym forum. W sprawie szczegółowych zapytań o indywidualny przebieg leczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z Kliniką.


Nowa siedziba Halluxmed


video
Zobacz nasz nowy szpital.

Historie pacjentów


Poznaj naszych pacjentów i ich przypadki.
POPRZEDNIA LOKALIZACJA SZPITALA: PRZEŹMIEROWO k/POZNANIA, UL. RYNKOWA 63
© 2018 Copyright Halluxmed Polityka ochrony prywatności    |     Forum    |     Klauzula RODO    |     Szpital Halluxmed    |     Poradnia